Spartak Trnava vyhral nad Košicami

Výsledné skóre zápasu bolo 3:0.

Momentka zo zápasu. | Foto: red.
Mazda - TANEX Trnava

Ďuriš, Štefánik, Azango. Tri góly padli v dnešnej dohrávke tretieho kola najvyššej futbalovej súťaže. Spartak Trnava porazil Košice doma hladko 3:0.

Futbalisti trnavského Spartaka zvíťazili v stredajšej dohrávke tretieho kola Niké ligy nad Košicami 3:0. Spartak sa posunul v tabuľke na 7. miesto, Košiciam patrí po tretej prehre po sebe 10. priečka.

Domáci v zápase dominovali herne i strelecky. Skóre zápasu otvoril už v piatej minúte po prihrávke od Bainoviča útočník Ďuriš, keď špičkou usmernil loptu na bránku a dokonale zaskočil Putnockého, ktorému lopta prešla popod nohy do siete. V 66. minúte potiahol útok po ľavej strane striedajúci Azango, prudkým centrom našiel na zadnej tyči nabiehajúceho Štefánika a ten z voleja zvýšil na 2:0. Tretí gól pridal sám Azango, keď vystihol nepresnú prihrávku Tidjaneho, zmocnil sa lopty pri pokutovom území a nekompromisnou ranou zvýšil na rozdiel troch gólov.

Tlačová beseda po zápase. | Foto: red.

Trnavské rádio
Tréner Michal Gašparík: "Vyšiel nám herný plán."
Kopírovať embed kód
Skopírované

Niké liga – dohrávka 3. kola:
FC Spartak Trnava – FC Košice 3:0 (1:0)
Góly: 5. Ďuriš, 66. Štefánik, 77. Azango. Rozhodovali: Gemzický – Hancko, Straka, 1849 divákov. Spartak: Vantruba – Koštrna, Štetina, Kóša – Procházka – Daniel (61. Azango), Štefánik (78. Oseni), Bainovič (61. Ofori), Breznik  – Ďuriš (61. Bernát), Paur (70. Ristovski)
Košice: Putnocký – Fabiš, Greššák, Šindelář, Mizerák – P. Varga (61. Qose), Golikov (76. Sovič) – Liener (61. Marc. Vasiľ), Faško, Petrák (61. Anane) – Sagna (76. Lačný)

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.