Mesto Sereď pokračuje v obnove mestských budov so zameraním na energetickú úspornosť. Nové okná už majú objekt cintorína, viaceré materské školy, mestský a stavebný úrad, knižnica aj vstup do domu kultúry. Aktuálne prebieha výmena okien v mládežníckych šatniach na futbalovom štadióne, ktoré boli v havarijnom stave.
Čítať viac
Primátor Ondrej Kurbel zdôraznil, že pri detských šatniach nejde len o úsporu energie, ale najmä o základnú hygienu a bezpečnosť mladých športovcov.
(Mesto Sereď)