Rýchla správa o 21.03 h
Napojili aj kačicu. Kaviareň v Piešťanoch si vzala výzvu ochranárov zvierat k srdcu. Na terase nechali misku s vodou. Možno by sa čakalo, že si z nej dá pes nejakého zákazníka. Miesto toho sa ovlažil operenec.
Reklama