Rýchla správa o 17.27 h
Mesto Sereď ocenilo 165 žiakov a študentov základných a stredných škôl za mimoriadne úspechy. Ocenenia si prevzali mladí talenti, ktorí uspeli v športových, vedomostných, umeleckých či odborných súťažiach na regionálnej, celoslovenskej aj medzinárodnej úrovni.
Slávnostné podujatie sa uskutočnilo v Dome kultúry, kde im pamätné listy a poukážky odovzdali primátor Ondrej Kurbel a viceprimátorka Mária Fačkovcová.
Reklama