Rýchla správa o 16.52 h
Policajti v Seredi cez víkend zastavili na Školskej ulici opitú šoférku. 46-ročná žena mala v dychu viac ako dve promile alkoholu. Policajti ju obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Za tento skutok jej hrozí väzenie až na jeden rok.
Reklama