Rýchla správa o 15.38 h
Mesto Sereď pokračuje v príprave obnovy futbalového štadióna. A to aj napriek tomu, že miestne futbalové A-mužstvo nebude pôsobiť v ďalšej sezóne seniorskej súťaže. Mesto zdôrazňuje, že rekonštrukcia štadióna je samostatnou prioritou a areál využívajú stovky športovcov vrátane mládežníckych tímov.
Na obnovu získalo dotáciu jeden milión eur z Fondu na podporu športu a pripravuje nové verejné obstarávanie na dodávateľa stavby. V najbližších mesiacoch plánujú investovať viac ako 83-tisíc eur do nového osvetlenia a výmeny okien.
Reklama