Spartak Trnava prehral s MFK Ružomberok

Výsledné skóre zápasu bolo 2:1.

Foto zo staršieho zápasu Spartaka Trnava | Zdroj: Spartak Trnava
Mazda - TANEX Trnava

Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili v sobotňajšom zápase 4. kola nadstavbovej časti Niké ligy v skupina o titul nad FC Spartak Trnava 2:1. O triumfe rozhodol v piatej minúte nadstaveného času Matúš Malý. Hostia prišli o trojzápasovú víťaznú sériu, domáci bodovali v treťom stretnutí za sebou.

V prvom polčase to bola predovšetkým taktická bitka, keď sa oba tímy sústredili predovšetkým na kompaktnú defenzívu. V 30. minúte sa dostal do šance domáci útočník Hladík a brankár Takáč jeho strelu nohou vyrazil. Druhá polovica už bola jednoznačne ofenzívne živšia. V 56. minúte po závare pred bránou Spartaka prestrelil Selecký celú húštinu hráčov a otvoril skóre - 1:0. Hostia expresne zareagovali a vyrovnali Azangom. V závere nadstavenej päťminútovky však udreli Liptáci, po rohovom kope Seleckého skóroval Matúš Malý.

MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava 2:1 (0:0)
        Góly: 56. Selecký, 90.+5 Malý - 58. Azango. ŽK: Malý - Zeljkovič, Kóša. Rozhodovali: Ziemba - Vorel, Pacák, 1629 divákov.
        Ružomberok: Frühwald - Gabriel, Maslo (46. Malý), Mojžiš (46. Chobot) - Luterán, Lavrinčík, Zsigmund, Selecký - Hladík (85. Jackuliak), Boďa (46. Gerec), Domonkos (77. Múdry)
        Trnava: Takáč - Šulek (66. Koštrna), Ujlaky, Durič, Kóša, Bolaji (66. Mikovič) - Ofori (46. Azango), Zeljkovič, Bukata (66. Daniel), Bajnovič - Ďuriš (84. Poznar)

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.