Spartak Trnava dnes doma vyhral

Tím Dukly Banská Bystrica neskóroval ani raz.

Fotografia zo staršieho zápasu medzi Spartakom a Dukou | Zdroj: Spartak Trnava
Mazda - TANEX Trnava

Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 21. kola Niké ligy nad MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 a definitívne si zabezpečil účasť v prvej šestke, ktorá bude v nadstavbovej časti hrať o titul. O oba góly domácich sa postaral Michal Ďuriš.

Dukla začala v Trnave odvážne, no v 22. minúte Spartak zlomil zápas na svoju stranu, keď si na hranici šestnástky vylepšil palebnú pozíciu Ďuriš a ranou k žrdi otvoril skóre.
Ten istý hráč v 33. minúte pridal druhý gól, keď na polovici ihriska vyhral súboj najskôr s Godálom a následne i Willwéberom, dostal sa do samostatného úniku, ktorý zakončil presnou strelou povedľa bezmocného Hrušku. Ďuriš ani jeden z gólov taktne neoslavoval, keďže v Banskej Bystrici svojho času pôsobil.

Niké liga - 21. kolo:
        FC Spartak Trnava – MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 (2:0)
        Góly: 22. a 33. Ďuriš. Rozhodovali: Očenáš – Straka, Vitko, ŽK: Richtárech, 4057 divákov.
        Spartak: Takáč – Koštrna, Štetina, Kóša, Mikovič – Zeljkovič – Azango (59. Ofori), Procházka, Bernát (78. Bukata), Daniel (78. Durič) – Ďuriš (89. Poznar)
        B. Bystrica: Hruška – Migaľa (70. Veselovský), Godál, Willwéber – Pišoja, Richtárech (70. Marquinho), Hlinka, Záhumenský – Považanec (58. Depetris) – Polievka (82. Slebodník), Rymarenko