Na ihrisko AS Trenčín dnes zavítal Spartak Trnava. Zápas skončil 2:3.

Gólová radosť Spartaka  | Foto: TASR, Radovan Stoklasa
Gólová radosť Spartaka | Foto: TASR, Radovan Stoklasa
Mazda - TANEX Trnava

Trnava dala svoj prvý gól v 15. minúte. Šulek na ihrisku našiel Azanga, ktorý vystrelil a jeho strela aj s prispením teču Bondarenka skončila vo Vozinhovej sieti.

Gól v trenčianskej sieti z kopačky Azanga | Foto: TASR, Radovan Stoklasa

V 41. minúte dorovnal Trenčín. Priamy kop domácich z pravej strany smeroval pred Takáčovu bránku, odrazená lopta sa dostala presne pred Soaresa a vyrovnal na 1:1.

Trenčín dal do trnavaskej bránky druhý gól. V 51. minúte si Soares narazil loptu s Kupusovićom a následne ju technickou strelou upratal k ľavej tyči trnavskej bránky.

Na snímke Eynel Soares a Kristián Koštrna | Foto: TASR, Radovan Stoklasa

Tranava drovnala na 2:2. Celú akciu hostí vybavili exTrenčania. Šulek našiel napravo Azanga, ktorý našiel prihrávkou na hranicu šestnástky bývalého kapitána AS Filipa Bainoviča, ktorý pohodlne poslal loptu presne k ľavej tyči Vozinhovej bránky.

Spartak v 76. minúte otočil vývoj zápasu na 2:3. Azango prefrčal cez troch hráčov Trenčína, z uhla vystrelil k ľavej tyči a prekvapil Vozinhu.

Fanúšikovia FC Spartak Trnava v Trenčíne

V rámci Niké ligy sa Trnavčania najbližšie stretnú doma so Zlatými Moravcami. Zápas bude 4. novembra.