Spartak Trnava v Zlatých Moravciach iba remizoval

Zrodila sa remíza 1:1.

Filip Bainovič počas zápasu | Zdroj: TASR
Mazda - TANEX Trnava

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce a FC Spartak Trnava remizovali v nedeľňajšom zápase 2. kola Niké ligy 1:1. V 65. minúte otvoril skóre striedajúci Marco Djuričin, ktorý z jedenástky poslal hostí do vedenia. Tí hrali od 86. minúty oslabení po druhej žltej karte Adriana Zeljkoviča. Domáci využili presilovku už o minútu, keď sa Richard Nagy presadil hlavičkou po centri Denisa Dugu. Pre oba tímy to bol po prehrách v prvom kole prvý bod v ligovej sezóne.

2. kolo Niké ligy:
        FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)
        Góly: 87. Nagy - 65. Djuričin (11 m). Rozhodovali: Dohál – Roszbeck, Halíček, ŽK: Moško - Djuričin, Ofori, ČK: 86. Zeljkovič (Trnava) po 2. ŽK
        FC ViOn Zlaté Moravce: Slávik - Majdan, Moško, Nagy, Čonka (81. Nsoumoh) - Gono, Duga, Brenkus (58. Weir) - Mondek, Čerepkai (73. Mijič), Švec
        FC Spartak Trnava: Takáč - Koštrna, Štetina, Kóša, Mikovič - Oseni (62. Bukata), Zejlkovič, Bainovič (76. Procházka), Azango (63. Ofori) - Štefánik (46. Daniel), Ristovski (62. Djuričin)

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.