Spartak Trnava prehral doma s AS Trenčín

Domáca pôda šťastie nepriniesla.

Momentka z dnešného zápasu | Zdroj: TASR
Mazda - TANEX Trnava

Vstup do Niké ligy nedopadol pre Trnavčanov ideálne. Spartak Trnava dnes prehral na domácej pôde. Súperom mu bol AS Trenčín. Výsledné skóre zápasu bolo 1:2. Jediný červeno-čierny gól strelil Marco Djuricin.

Trnava premárnila prvý polčas, jej nevýrazný výkon potrestal v 36. minúte gólom Kupusovič po prihrávke Soaresa. Tréner domácich Gašparík cez polčas vystriedal štyroch hráčov a po zmene strán hrali jeho zverenci živšie. V 59. minúte sa dočkali vyrovnávajúceho gólu, keď sa na hranici šestnástky otočil Djuričin a strelou k žŕdke prekonal Vozinhu. Oba tímy mali následne šance, no rozhodnutie priniesol až nadstavený čas. Domáci brankár Vantruba podbehol roh Kmeťa a lopta skončila v bráne.

1. kolo Niké ligy:
      FC Spartak Trnava - AS Trenčín 1:2 (0:1)
      Góly: 59. Djuričin - 36. Kupusovič, 90.+6 Vantruba (vl.). Rozhodovali: Smolák – Ferenc, Zemko, ŽK: Kóša - Bariš, Stojsavljevič, 4336 divákov.
      Trnava: Vantruba - Koštrna, Štetina (46. Kóša), Gorosito, Mikovič - Bukata (46. Bajnovič), Zejlkovič, Štefánik (46. Oseni) - Ofori, Djuričin (77. Ristovski), Daniel (46. Azango)
      Trenčín: Vozinha - Kmeč, Bondarenko, Stojlavljevič, Kozlovský - Gajdoš, Bariš - Ibrahim (62. Hollý), Dos Santos (69. Gong), Eynel Soares (83. Demitra) - Kupusovič (69. Emeka)

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.