Spartak Trnava prehral s Banskou Bystricou

Výsledné skóre bolo 0:2.

Na snímke hráč Spartaka Erik Daniel a hráč Dukly Ľub...
Mazda - TANEX Trnava

V 4. kole nadstavbovej časti o titul vo futbalovej Fortuna lige zvíťazila Banská Bystrica nad Trnavou 2:0 a v tabuľke sa bodovo dotiahla na piatu Žilinu, pričom na štvrtú Podbrezovú stráca iba bod. Spartak nevyhral tretí duel v sérii a zostal na tretej priečke.

V prvom polčase boli viac na lopte domáci, no častejšie strieľali hostia. Šance zostali na oboch stranách nevyužité i vďaka spoľahlivým brankárom. Po prestávke išli Bystričania do vedenia zásluhou Baliča, ktorý zo stredu šestnástky ľavačkou namieril presne k žrdi. Trnavčania mohli vyrovnať z penalty, ale Koštrna sa pošmykol a loptu poslal mimo bránky. V samom závere tak domáci poistili výsledok zo skrumáže vďaka Depetrisovi.

MFK Dukla Banská Bystrica - FC Spartak Trnava 2:0 (0:0)
      Góly: 73. Balič, 90. Depetris. Rozhodovali: Očenáš - Košecký, Kmec, ŽK: Gorosito, Uhrinčať - Oseni, 3218 divákov.
      Banská Bystrica: Hruška - Uhrinčať, Gorosito, Willwéber - Pišoja (87. Migaľa), M. Faško (90.+1 Svetlík), Ľupták, Balič, A. Slávik (45+2. Záhumenský) - Polievka (90.+1 Káčerík), Franko (87. Depetris)
      Trnava: Vantruba - Koštrna, Ujlaky, Kóša, Procházka (78. Iván) - Savvidis, Bukata - Daniel, Oseni (56. Štefánik), Azevedo - Ristovski

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.