Spartak porazil Skalicu, pomohol aj Azeez Oseni

Výsledné skóre zápasu bolo 2:1. Prvý gól zápasu padol v 17. minúte, strelil ho za Skalicu Andrej Fábry. Spartak Trnava reagoval v 47. minúte gólom Azeeza Oseniho, ktorý sa tak dobre osvedčil. V nadstavenom čase pridal gól domácich Erik Daniel.

Foto zo staršieho zápasu, na dnešnom Savvdis chýbal | Zdroj: FC Spartak Trnava
Vyberte si z ponuky našich reklamných produktov

V úvodnom zápase 18. kola Fortuna ligy zvíťazili futbalisti Spartaka Trnava nad MFK Skalica 2:1. Hostia sa ujali vedenia v 17. minúte, keď brankárovi Takáčovi vypadla technická strela Fábryho zhruba z 25 metrov a dokotúľala sa do bránky. Po zmene strán červeno-čierni zvýšili aktivitu a vyrovnali Osenim. Výsledok napokon strhli na svoju stranu z poslednej akcie zápasu, keď si Daniel narazil s Osenim a "placírkou" zo siedmich metrov poslal loptu do siete.

Fortuna liga – 18. kolo:
      FC Spartak Trnava – MFK Skalica 2:1 (0:1)
      Góly: 47. Oseni, 90.+5 Daniel - 17. A. Fábry, ŽK: Taiwo - Nagy, Jarábek (tréner), rozhodovali: Dohál – Poláček, Bednár, 1812 divákov.
      Spartak: Takáč – Koštrna, Štetina, Kóša, Bolaji (64. Iván) – Daniel, Oseni, Procházka, Taiwo – Boateng, Ristovski (23. Mikovič, 80. Čurma)
      Skalica: Junas – Nagy, Blažek, Podhorin, Václav – Vlasko (77. Potoma), Hollý (85. Mášik) – Fábry, Kousal (61. Baumgartner), Yao – Haša (77. Šebesta)

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.