Víťazná šnúra Červeno-čírnych sa tak pretrhla.

Foto z minulého zápasu  | Zdroj: TASR
Foto z minulého zápasu | Zdroj: TASR
Vyberte si z ponuky našich reklamných produktov

Futbalisti FK Železiarne Podbrezová vyhrali v šlágri 14. kola Fortuna ligy nad Spartakom Trnava 3:1. Bodovali naplno po troch predchádzajúcich prehrách a v tabuľke im patrí štvrtá priečka.

Nováčik zaznamenal dva góly už v prvom polčase. Najskôr sa v 9. minúte presadil Peter Kováčik a päť minút pred prestávkou zvýšil náskok domácich Nigerijčan Moses David Cobnan. Ten istý hráč zvýšil v 66. minúte už na 3:0. V tabuľke druhá Trnava dokázala už iba skorigovať v 90. minúte zásluhou Azeeza Oseniho a pripísala si tretiu prehru v ligovom ročníku.

Fortuna liga - 14. kolo:
      FK Železiarne Podbrezová - Spartak Trnava 3:1 (2:0)
      Góly: 40. a 66. Cobnan, 9. Kováčik - 90. Oseni. Rozhodovali: Ziemba – Poláček, Pozor, ŽK: Bakaľa – 41. Ristovski, 44. Savvidis, 76. Bukata,  1670 divákov.
      Podbrezová: Ludha – Grešák, Godál, M. Bartoš – Ďatko (84. Vasil), Paraj, Bakaľa, Kováčik – Kuzma (84. Pavúk), Breznaník (60. Kukoľ), Cobnan (72. Grendel)
      Trnava: Takáč – Kóša (46. Čurma), Štetina, Koštrna – Mikovič, Štefánik (72. Oseni), Savvidis, Procházka (64. Bukata), Iván (64. de Azevedo) – Ristovski (72. Boateng), Taiwo

Overené správy a príbehy, ktorými žijete. Každý deň v Trnavskom rádiu.