Spartak Trnava remizoval so Skalicou, vyrovnali až v závere

Bíli Andeli ani na tretí pokus v tejto sezóne nedokázali zdolať nováčika. Skalica na domácom ihrisku hrala dobre. Bola to zaslúžená remíza.

Fotografia z prípravného zápasu Spartak Trnava - MFK Skalica | Foto: Lukáš Grinaj
Vyberte si z ponuky našich reklamných produktov

Futbalisti Spartaka Trnava v 7. kole Fortuna ligy s MFK Skalica remizovali 1:1. Domáci išli do vedenia v 60. minúte, keď sa po akcii Romana Hašu presadil Yann Michael Yao. V 89. minúte si strelil vlastný gól Oliver Podhorin.

Vypredaný štadión na Záhorí videl viac futbalového umenia až po prestávke, z gólu sa ešte pred zásahom Yaa tešila Trnava, no zakončujúci hráč Spartaka bol v postavení mimo hry. Hostia mali v závere tlak a podarilo sa im vyrovnať. V neúplnej tabuľke sú Skaličania ako nováčik na deviatom mieste so šiestimi bodmi, Spartak je na tretej priečke s dvanástimi bodmi.

Fortuna liga - 7. kolo:
MFK Skalica - FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)

Góly: 60. Yao - 89. Podhorin (vlastný). Bez kariet. Rozhodovali: Smolák - Jekkel, Štofik, 3000 divákov (vypredané).

Trnava: Takáč - Koštrna, Štetina, Kóša, Čurma (64. Bolaji) - Štefánik (77. Oseni), Savvidis, Bukata - Daniel, Boateng (61. Ristovski), Bamidele

Skalica: Junas - Čögley, Blažek, Podhorin, Černek - Nagy, M. Hollý (75. Fábry) - Mihalík (70. Baumgartner), Vlasko (75. Potoma), Yao (85. Mášik) - Haša (70. Šebesta)