Na svete je nová červeno-čírna hymna

V klipe účinkujú aj Ultras Spartak Trnava.

Záber z klipu k piesni Za náš tím. l Foto: YT
Záber z klipu k piesni Za náš tím. l Foto: YT

Dnes, týždeň pred veľkým derby Spartaka Trnava proti Slovanu Bratislava, vyšla nová, chytľavá hymna pre Bílych andelov. Z klipu naskočia zimomriavky nejednému fanúšikovi.

Idol Different - Za náš tím

Za piesňou stojí o.z. Rovnako rozdielni. Ide o dlhodobý audiovizuálny projekt, ktorého cieľom je prinášať do prostredia Slovenského internetu pozitívnu energiu a motivovať. Zakladateľmi sú Mário Randys a Pavol Banáš. Práve on natočil klip. V piesni Za náš tím spieva David Jakubkovič. Ako autori dodali, skladba vznikla pri príležitosti 20. výročia gruppy Southsidetrnava.sk a neašpiruje nahradiť legendárne Silenzio.

Text piesne má na svedomí rapper Idol Different - Mário Randys. Pred pár dňami vydal pieseň o svojom živote, v ktorej sa tiež mihli trnavskí futbalisti a historické uličky v centre. 

"Videoklip zachytáva chlapca-futbalistu, ktorý tvrdo trénuje, aby si splnil svoj sen a zahral si na veľkom štadióne. Počas svojej cesty za snom stretáva viacero ľudí, ktorí si rovnako tvrdo išli za svojim a aj to dosiahli," informoval Mário Randys z občianskeho združenia. V klipe sa objaví brankár Spartaka Ľuboš Kamenár. 

"V klipe malého chlapca presne takýto ľudia motivujú, aby šiel vytrvalo ďalej. Na záver klipu stretne aj svoj naplnený sen, v podobe svojho otca, profesionálneho futbalistu. Rovnako ako tento malý chlapec stretne naplnenie svojho sna aj interpret. Ale viac sa dozviete pri pozeraní videoklipu," uzavrel Randys. Skladba vznikla ako pokračovanie jeho debutovej piesne. 

Idol Different - Vývoj

Fotogaléria

 • Trnava
  106,2 MHz
 • Hlohovec
  103,9 MHz
 • Piešťany
  107,9 MHz
 • Galanta
  93,4 MHz
 • Holíč, Skalica
  106,0 MHz
 • Dunajská Streda
  98,3 MHz